Безкоштовна доставка - від 300 грн
ModeS.ua
066 426 14 94

Зв`яжіться з нами

0
Коли обрати КВАНТЕФЕН?
Марія Кудряшова
5/11/2024

Коли обрати КВАНТЕФЕН?

КВАНТЕФЕН - антигельмінтний препарат у вигляді таблеток, що застосовуються для профілактики та лікування собак та котів при шлунково-кишкових та легеневих нематодозах, трематодозах, цестодозах і змішаних інвазіях.

Комбінація фенбендазолу та празіквантелу, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на всі фази розвитку круглих та стрічкових гельмінтів, що паразитують у собак та котів, при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз, цесто-дозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококоз, діфілоботріоз, мезоцестоїдоз) і змішаних нематодо-цестодозних інвазіях, гіардіозі.

Механізм антигельмінтної дії грунтується на інгібуванні фумаратредуктази, стійкій деполяризації мʼязових клітин гельмінта, порушенні енергетичного обміну, що спричиняє параліч та загибель паразитів та сприяє їх виведенню зі шлунково- кишкового тракту.

Фенбендазол - гальмує полімеризацію білків тубулінів у мікротубуліни, знижує активність енергетичних ферментів, що викликає загибель паразитів від виснаження. Проявляє високу антигельмінтну активність і широкий спектр дії проти зрілих та незрілих стадій паразитів.

Препарат з таким складом є найбільш відповідним для обробки тварин при:

  • наявності стійких розладів травлення; 
  •  як варіант першого вибору при лікуванні тварин уражених лямбліями, або підозрі на них;
  • комбінація діючих речовин Квантефен, є помічником гастроентерологів та паразитологів у тих випадках коли застосування інших препаратами не дає очікуваного ефекту, як наслідок у тварин продовжується виділення гельмінтів з фекаліям.

Важливим є висока безпечність Квантефен для обробки тварин з хронічними розладами травлення. Власникам тварин треба пам’ятати: під час проведення протипаразитарної обробки сам препарат не несе токсичного впливу на організм тварини (якщо рекомендації інструкції із застосування, а саме дозування, особливості вигодовування та ін., були дотримані). Головна причина поганого самопочуття після обробки полягає у токсичному впливі продуктів розпаду та руйнації паразитів (лізис та розпад тканин гельмінтів). У цей період важливо наглядати за твариною та отримати консультацію лікаря до та після проведення обробки.