
Kombiflor — комбінована допомога для лікування та профілактики розладів травлення у собак і котів
Пробіотики (лат.pro— для, замість, на захист + грец. bios — життя) — ЛП та продукти, які містять живі клітини непатогенних мікроорганізмів і використовуються для відновлення нормальної мікрофлори.
Корекцію дисбіотичних порушень за допомогою замісної бактеріотерапії, що ґрунтується на застосуванні пробіотиків (спочатку під назвою еубіотики), стали використовувати на початку 70-х років ХХ ст. Це були одно-, двоштамові препарати, які містили ліофілізовану біомасу клітин coli-бактерій, біфідобактерій і лактобацил, які часто застосовують і сьогодні для корекції дисбіозів. В останні роки асортимент П. помітно розширився, їх відомо близько 60. Вони виробляються в різних країнах світу.
- Bifidobacterium bifidum виробляють кислоти, лізоцим, бактеріоцити, спирти, які перешкоджають проникненню мікробів у верхні відділи шлунково-кишкового тракту.
- Streptococcus thermophilus має бактерицидну дію, забезпечує пригнічення розмноження патогенних мікроорганізмів у кишечнику
- допоміжні речовини сприяють покращенню заселення мікроорганізмів у кишечнику;
- Містить посилючий компонент – Лактози моногідрат, кристали якої отримуються з коров`ячего молока під впливом низьких температур. Лактоза, як і інші вуглеводи, є незамінним джерелом енергії. Вона сприяє всмоктуванню аскорбінової кислоти, вітамінів групи В та кальцію, є основою для розвитку корисних біфідо- та лактобактерій, здорової мікрофлори кишечника.
- Додає Комбіфлор приємний смак молока І також виконує функцію джерела енергії для оптимального росту корисних мікроорганізмів
Пробіотики активізують травлення, беруть участь у синтезі вітамінів, амінокислот, у їх засвоєнні та у процесах обміну речовин у кишечнику, посилюють його захисну функцію та імунний захист організму.
Комбіфлор містить корисні штами лакто- та біфідобактерій, які здатні заселяти кишечник хижаків та оптимально підходять для відновлення травлення як у собак так і у котів.
Як працює Комбіфлор?
- мікроорганізми які входять в склад добавки пригнічують розвиток гнійної флори, яка може спричинити запалення кишечника або діарею:
- Enterococcus faecium сприяє утворенню збалансованого середовища кишечника, конкуруючи за ресурси зі шкідливими організмами і таким чином пригнічуючи їхнє зростання.
- Lactobacillus spp. беруть участь у імунному захисті організму, активно борються з патогенами, беруть участь у процесах секреції та ліпідному обміні, протистоять алергічним реакціям, покращують травлення та засвоєння поживних речовин травним трактом
- при розладах травлення та для їх профілактики;
- для нормалізації мікрофлори кишечника, при антибіотикотерапії та після неї;
- після хірургічних втручань;
- при алергічних проявах;
- при зміні раціону годівлі;
- для покращення обмінних процесів та виведення шлаків і токсинів;
- під час та після стресів;
- після перенесених інфекційних захворювань і дегельмінтизації;
- для підвищення імунітету і відновлення здоров’я тварин.
Як правильно давати Комбіфлор?
Пробіотики бажано задавати з кормом або з питною водою.
- Для собак і котів вагою до 5 кг — 1 пакетик (2 г) один раз на добу;
- для собак і котів вагою від 5 до 20 кг — 2 пакетика (4 г) один раз на добу,
- для собак вагою понад 20 кг — 3 пакетика (6 г) один раз на добу. згідно
Важливо дотримуватись рекомендацій і дозувань пробіотиків для кішок та собак, щоб забезпечити оптимальну користь без можливої шкоди для здоров'я тварин. Пам'ятайте, що природна флора кишечнику впливає на загальний стан здоров'я улюбленців, тому вибір правильних пробіотиків може допомогти підтримати їхню імунну систему та зберегти гарний апетит.
- Safety, potential biotechnological and probiotic properties of bacteriocinogenic Enterococcus lactis strains isolated from raw shrimps - PubMed (nih.gov)
- Molecular and probiotic characterization of bacteriocin-producing Enterococcus faecium strains isolated from nonfermented animal foods - PubMed (nih.gov)
- Progress in the application of Enterococcus faecium in animal husbandry - PubMed (nih.gov)
- Пробіотики Фармацевтична енциклопедія (pharmencyclopedia.com.ua)